Blindr
sk cz si en

Čte někdo v profilu co hledáte? ?


Včera jsem si připadala jako idiot. Protože mi psali muži přesně opační, než hledám. A víte co dnes je to ještě horší. ? Píšu že hledám muže kolem 30 +, že jsem domina a hledám submisivního může na hrátky v tomhle směru. A píšou mi 20 letí kluci, že hledají holku do vztahu nebo chlapi kteří píšou každé a zkouší kde to klapne... Tak jsem blázen já nebo...?
Andalusian Dog
1 Like 0 Dislike
Podle tvého popisu soudím, že je svět v naprostém pořádku. Seznamky jsou plné negramotů, co se ctenim vážně neobtěžují... Většině je úplně jedno co máš na profilu. Bohužel.
pojizdnymaserma…
0 Like 0 Dislike
Já jsem zde nováček... Jsem pro každou špatnost... Ale vše má své meze... "odsamsaď pocamcať" 🤣😂😅😉😎
User589178559
0 Like 0 Dislike
Re: pojizdnymasermartin
Pozor ☺️😁 číst umí... Už mi jeden chlapec vysvětlil, že profil si čte ale né vše.... Tohle totiž není asi ta podstatná informace 🙉
pojizdnymaserma…
0 Like 0 Dislike
Nejsi blázen. Vypadá to, že asi je na ZŠ nenaučili číst 😂🤣🙈
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.