Emaři


Jsi Emo? Nebo máš rád Emo? Jestli ano tak se zapoj a pojď si psát.
Killjoy
0 Like 0 Dislike
fuha a to som nebola prec ani tak dlho :d
User78477880
0 Like 0 Dislike
Už sa to tu znormalizovalo? ... okrem tych videi
User81452380
0 Like 0 Dislike
Krásna rozpravka o tom ako keď sme boli malí chlapci a nájdeme spriaznenu dušu,pri ktorej zostarneme a na konci svojho života po jej boku umrieme. link Ďakujem za pozretie videá.
User131909667
0 Like 0 Dislike
Tak tak
User71244917
0 Like 0 Dislike
No a to je na tom to najhoršie..
User131909667
0 Like 0 Dislike
Chapem ta ale s tým nič neurobíš. Žijeme v dobe kde sa neberu ohľady na človeka ako bytosť a nezaujímajú nás jeho záľuby a podobne ale naopak hľadáme majetok, ego a na ľudské hodnotný ktoré sa nedajú vyčísliť finančne sa neberie ohľad alebo záujem:/ je to smutne ale to je 20/21. Str
User71244917
0 Like 0 Dislike
No je choré aby dospelý človek kázal 14 ročnej babe aby sa išla zabiť lebo sa reže čož hned znamená že je psycho a nebude nikomu chýbať..
User71244917
0 Like 0 Dislike
No ved ani ja niesom emo a ani rezanie ani akékoľvek sebapoškodzovanie nepodporujem len mi vadí ako to ludia berú
User131909667
0 Like 0 Dislike
Tých ich ?
User71244917
0 Like 0 Dislike
Zo začiatku som čakal kludnú skupinu na pokec no opak bola pravda. Nevidím dôvod takých názorov
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.