Pokec


O vsem
Petr smejkal
0 Like 0 Dislike
Dobré ráno
Danka Patzova
6 Like 0 Dislike
Ahojky
User496498106
0 Like 0 Dislike
Tak jako já dostal blok za to, že na otázku jestli mám děti jsem odpověděl "přál bych si". Takže to bude opravdu ta ženská, co se produciruje před dětma a nedej bože horší věci...
Petr smejkal
1 Like 0 Dislike
Vidím že to není jak na horské dráze 😀
Petr smejkal
0 Like 0 Dislike
Aa tady se to rozjíždi 😀
Zdeňka Trněná
2 Like 0 Dislike
Já dělám 14 hodin denně a jak víš že jsme tlustá? Nevím o tom že bych byla stará.. ty jsi mi psala do chatu vyhul já tě nekntakova to ty mě!!
User514459684
0 Like 0 Dislike
Bože proč....
Jana prokopova
2 Like 1 Dislike
Jsou tady lidé kteří jsou tad 24 hodin denně a zřejmě se hodně nudí že jen otravuji jako tlusty starý baby i Zdeňka trnena znudena životem bába
Zdeňka Trněná
2 Like 0 Dislike
Jana prokopova proc mi píšeš vyhul a pak mě blokuješ?? Vůbec mě nekontaktuj zrudicko pedofilní??
User514459684
0 Like 0 Dislike
Ano okamžitě blokuje tak nevím co vlastně chce
1
2
This site uses cookies and other tracking technologies to differentiate between devices, personalize service, analytical and statistical purposes and customize content and ad serving. Some information can also be provided to our social media, advertising and analytics partners. If you continue to use the site, we assume it suits your current settings. You can change your settings at any time in your browser, which will significantly reduce the functionality of our site.